logo
  • Telefon

  • 0216 499 27 40

  • Adres

  • Tavukçuyolu Cad. Gedik İş Merkezi No: 208/3

  • E-Posta

  • info@egementr.com

Egemen Dış Tic. ve Paz. Ltd. Şti. dünyanın büyük ve önemli üreticilerinden tedarik ettiği kimyasal maddelerin yurt içinde depolanmasını, Türkiye ve diğer ülkelere dağıtımını gerçekleştirir. Birçok sektöre sürekli olarak hizmet vermektedir.


Egemen Dış Ticaret; TAKA&WPR, VINAVIL, LEESON POLYURETHANES, LEHMANN & VOSS & CO., ITLA, YANTAI FENGLIN/MAPLE, MEGARA RESINS, POLICE, CIECH GROUP, ISOCHEMICALS firmalarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. Bu firmalardan tedarik ettiği ürünler ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Firmamız, ürünlerini müşterilerine mümkün olan en kısa zamanda ulaştırabilmek için deneyimli satış kadrosu, güçlü lojistik bağlantıları ve dünya çapındaki temsilcilikleri sayesinde 1998 yılından itibaren Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde hizmet vermeye devam etmektedir.


Var olan müşterilerimiz ile uzun süreli ilişkiler içerisinde olmak ve yeni ürün gamları oluşturarak yine uzun süreli ilişkiler kurabileceği yeni müşteriler kazanmak stratejisi ile yola çıkmıştır. Bu ilişkilerin ülke ekonomisi için değer yaratacak bir işbirliği olması firmamızın temel amaçlarından biridir.


Başarısını yüksek kaliteli ürünlerine, müşterilerinin ihtiyaçlarına tam cevap verebilmesine ve pazardaki değişimlere hızlı ayak uydurabilmesine borçludur. Yıllar içerisinde edindiği bilgi ve tecrübeleriyle ve genç kadrosuyla müşterilerine uygun çözümler sunmayı ilke edinmiştir.


Egemen Dış Ticaret sürekli gelişme ve ilerleme sağlamak için yüksek kalite ve standartlarda ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı ve müşterilerinin beklentilerini karşılamayı amaçlamıştır.